Biznes

Kiedy pogoda kaprysi, warto zabezpieczyć majątek

Kiedy pogoda kaprysi, warto zabezpieczyć majątek
Jakie konsekwencje dla nas i ochrony naszego majątku niosą za sobą coraz częstsze anomalie pogodowe i jak się przed nimi chronić, radzi ekspert Gothaer – Agnieszka

Data publikacji: 2019-01-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kiedy pogoda kaprysi, warto zabezpieczyć majątek
Kategoria: BIZNES,

Jakie konsekwencje dla nas i ochrony naszego majątku niosą za sobą coraz częstsze anomalie pogodowe i jak się przed nimi chronić, radzi ekspert Gothaer – Agnieszka Poloczek.

Kiedy pogoda kaprysi, warto zabezpieczyć majątek

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:

Kiedy pogoda kaprysi, warto zabezpieczyć majątek BIZNES, - Jakie konsekwencje dla nas i ochrony naszego majątku niosą za sobą coraz częstsze anomalie pogodowe i jak się przed nimi chronić, radzi ekspert Gothaer – Agnieszka Poloczek.
Hashtagi: #BIZNES #

A to już wiesz?  Ruszyła pierwsza polsko-filipińska inwestycja w sektorze inżynierii lądowej i wodnej. Już niedługo możliwe kolejne polskie projekty na Filipinach

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy