Poradnik Wiadomości Branżowe

PKO Bank Polski rozpoczyna promocję Konta dla Młodych

Zero złotych za prowadzenie konta i przelewy internetowe, bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, 10 proc. premii za płatności kartą w sieci, a dodatkowo możliwość skorzystania z preferencyjnego kredytu

Zero złotych za prowadzenie konta i przelewy internetowe, bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, 10 proc. premii za płatności kartą w sieci, a dodatkowo możliwość skorzystania z preferencyjnego kredytu studenckiego. PKO Konto dla Młodych to produkt skrojony idealnie na potrzeby studentów i absolwentów. Wraz z początkiem roku akademickiego PKO Bank Polski rozpoczyna promocję konta skierowanego do tej grupy klientów. Ofertę będzie prezentował Szymon Majewski.

PKO Konto dla Młodych to produkt dla studentów i absolwentów miedzy 18 a 30 rokiem życia, którzy oczekują czegoś więcej niż tylko szerokiej sieci oddziałów. To konto dla tych, którzy chcą nowoczesnych, bezpłatnych i internetowych rozwiązań finansowych. Aby je założyć wystarczy złożyć wniosek na stronie www.pkobp.pl, a konsultant Infolinii poinformuje klienta o kolejnych krokach.

PKO Konto dla Młodych jest prowadzone bez żadnych opłat dla klientów którzy nie ukończyli 26 roku życia. PKO Konto dla Młodych wyzwolone jest nie tylko od opłat, ale i oddziałów.Oferuję bezpłatny dostęp do rachunku przez całą dobę, z każdego miejsca na świecie, dzięki usługom bankowości elektronicznej iPKO. Klienci mogą także w prosty i wygodny sposób korzystać z serwisu mobilnego iPKO. Wystarczy, że połączą się z Internetem w telefonie komórkowym i zalogują się na stronie m.ipko.pl.

PKO Konto dla Młodych oferuje nowoczesną, funkcjonalną i bezpieczną kartę debetową do rachunku. Karta wyposażona jest w mikroprocesor działający w standardzie EMV z możliwością dokonywanie transakcji przez Internet oraz funkcją płatności zbliżeniowych Visa payWave. Dzięki niej klienci mogą płacić za zakupy w wybranych punktach oznaczonych symbolem Visa, a dodatkowo wypłacać gotówkę w ponad 23 tysiącach punktów oznaczonych symbolem Visa cash back. W ramach PKO Konta dla Młodych klienci mogą również doładować telefon komórkowy na kartę przez serwis iPKO lub w bankomatach PKO Banku Polskiego.

A to już wiesz?  ROCKWOOL wkopał kolejny kamień węgielny w Cigacicach

PKO Konto dla Młodych to nie tylko darmowe przelewy internetowe, to także wysoka premia za korzystanie z karty debetowej w sieci. Klienci którzy otworzą PKO Konto dla Młodych przed 16 listopada, mogą uzyskać aż 10 proc. premii za płatności w Internecie wykonane kartą debetową powiązaną z rachunkiem. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.pkobp.pl. Dołączenie do 5 milionów użytkowników kont internetowych w PKO Banku Polskim naprawdę się opłaca.

Młodzi klienci PKO Banku Polskiego mogą także skorzystać z preferencyjnego kredytu studenckiego. Posiadając konto w PKO Banku Polskim nie wnoszą opłaty przygotowawczej za rozpatrzenie wniosku kredytowego oraz przygotowanie i zawarcie umowy, korzystają także z atrakcyjnego oprocentowania w porównaniu długoterminowymi kredytami komercyjnymi.

Kredyty studenckie mogą być wykorzystane na dowolny cel – np. na zakup podręczników, pokrycie kosztów mieszkania i utrzymania, czy wydatki w czasie wolnym. Kredyt wypłacany jest w miesięcznych transzach, których maksymalna liczba – w przypadku studiów wyższych – może wynosić 60, a w przypadku studiów doktoranckich – 40. Wysokość wypłacanej transzy dla nowo zawieranych umów w roku akademickim 2012/2013 wynosi  600 zł. Oznacza to, że w przypadku studiów trwających 5 lat, student może otrzymać 30 tys. zł. Spłata kredytu rozpoczyna się po upływie 2 lat od regulaminowego terminu ukończenia studiów i realizowana jest przez okres dwa razy dłuższy niż czas, w jakim kredyt był wypłacany. Istnieje także możliwość umorzenie kredytu w wysokości 20 proc.  w sytuacji gdy kredytobiorca ukończy naukę w grupie 5 proc. najlepszych absolwentów.

To już druga odsłona – po wrześniowej kampanii Szkolnych Kas Oszczędności- jesiennej ofensywy reklamowej PKO Banku Polskiego. PKO Bank Polski chce zwrócić uwagę na atrakcyjny pakiet kont dla wszystkich klientów na różnych etapach życia. Kolejne odsłony kampanii koncentrują się na podkreśleniu internetowości PKO Banku Polskiego i są przeprowadzane pod wspólnym hasłem „Dołącz do 5 milionów użytkowników kont internetowych w PKO Banku Polskim”. Wachlarz kont prezentuje Szymon Majewski.

A to już wiesz?  Blisko 6,5 tys. złotych - tyle statystyczny Polak odda fiskusowi w 2014 roku

Więcej szczegółów i informacji na temat PKO Konta dla Młodych i preferencyjnego kredytu studenckiego dostępnych jest w Placówkach PKO Banku Polskiego i stronie internetowej www.pkobp.pl 

***

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Skonsolidowany zysk netto PKO Banku Polskiego za 1. półrocze 2012 roku wyniósł 1,95 mld zł. Bank jest regularnie nagradzany w prestiżowych rankingach. Został uhonorowany nagrodą „Bank of the Year in Poland” przyznawaną przez międzynarodowy miesięcznik „The Banker”. Doceniono zarówno jego wyniki finansowe, jak i kompleksową modernizację. Instytut Rachunkowości i Podatków uhonorował Raport roczny PKO Banku Polskiego za 2010 rok Nagrodą Główną w konkursie „The Best Annual Report” w kategorii Banki i instytucje finansowe. Bank otrzymał także Nagrodę Główną w rankingu „50 największych banków w Polsce 2012” branżowego miesięcznika „Bank”. Doceniona została m.in. dynamika wzrostu sumy bilansowej Banku, a także całokształt jego rynkowej aktywności. Dodatkowo „Gazeta Bankowa” wyróżniła Bank za „Najwyższą efektywność” w swojej kategorii. PKO Bank Polski po raz kolejny zwyciężył w badaniu infolinii bankowych przeprowadzonym przez firmę ARC Rynek i Opinia.
PKO Bank Polski jest również najsilniejszym wizerunkowo bankiem w kraju. Jest także najdroższą marką na polskim rynku bankowym. Specjaliści z magazynu „The Banker” wycenili jej wartość na 1,5 mld dolarów, a w rankingu „Rzeczpospolitej” – „Polskie Marki 2011” jej wartość została określona na 3,75 mld złotych. Jest także najbardziej wartościowym krajowym bankiem, według rankingu „100 najcenniejszych firm Newsweeka”. Działalność filantropijna PKO Banku Polskiego została doceniona przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, która przyznała Bankowi oraz Inteligo Financial Services statuetkę Dobroczyńcy Roku 2010, oraz przez Forum Darczyńców w Polsce, które przyznało Bankowi Nagrodę Specjalną za długoletnie i konsekwentne wspieranie działań społecznie użytecznych. Bank znalazł się w gronie najlepszych pracodawców sektora bankowego w rankingach przygotowanych w oparciu o opinie studentów. Wysoką pozycję Banku potwierdzają badania międzynarodowej firmy Universum Global, jak i stowarzyszenia AIESEC przeprowadzane wśród studentów najlepszych uczelni w kraju.

A to już wiesz?  Program ochronny Warty dla całej rodziny

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy