Finanse LIFESTYLE

Nagrodzono Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank

Indeksowane Konto Oszczędnościowe wygrało w kwietniowym rankingu przygotowanym przez portal finansowy Bankier.pl. Rachunek Toyota Bank z oprocentowaniem 2,23 proc. w skali roku, okazał się najlepszy w kategorii kont oszczędnościowych bez dodatkowych warunków dla kwoty 10 000

Data publikacji: 2017-04-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nagrodzono Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank
Kategoria: LIFESTYLE, Finanse

Indeksowane Konto Oszczędnościowe wygrało w kwietniowym rankingu przygotowanym przez portal finansowy Bankier.pl. Rachunek Toyota Bank z oprocentowaniem 2,23 proc. w skali roku, okazał się najlepszy w kategorii kont oszczędnościowych bez dodatkowych warunków dla kwoty 10 000 zł.

Nagrodzono Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank LIFESTYLE, Finanse - Indeksowane Konto Oszczędnościowe wygrało w kwietniowym rankingu przygotowanym przez portal finansowy Bankier.pl. Rachunek Toyota Bank z oprocentowaniem 2,23 proc. w skali roku, okazał się najlepszy w kategorii kont oszczędnościowych bez dodatkowych warunków dla kwoty 10 000 zł.

Indeksowane Konto Oszczędnościowe zdobyło pierwsze miejsce w kwietniowym rankingu przygotowanym przez portal finansowy Bankier.pl. Rachunek z oferty Toyota Bank którego obecne oprocentowanie wynosi 2,23 proc. w skali roku, okazał się najlepszy w kategorii kont oszczędnościowych bez dodatkowych warunków dla kwoty 10 000 zł.

Najnowszy ranking przygotowany przez serwis Bankier.pl, zestawia wyróżniające się rachunki oszczędnościowe dostępne dla kwoty 10 000 zł w dwóch kategoriach: „z dodatkowymi warunkami“ oraz „bez dodatkowych warunków“.

Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank, które zwyciężyło w jednej z kategorii rankingu to dedykowana klientom indywidualnym oferta konta z oprocentowaniem ustalanym w oparciu o stopę WIBOR 3M. Ten unikalny na rynku produkt, daje gwarancję wysokich odsetek, umożliwiając jednocześnie elastyczny dostęp do gromadzonych środków. W ramach obecnej oferty, oszczędności gromadzone na rachunku oprocentowane są 2,23 proc. w skali roku.

– Mechanizm Indeksowanego Konta Oszczędnościowego który zastosowaliśmy, daje naszym Klientom gwarantowane oprocentowanie, którego wysokość będzie zawsze atrakcyjna i jednocześnie odpowiadać będzie aktualnym trendom panującym na rynku pieniężnym. Jest to szczególnie istotne m.in. podczas obecnej stagnacji na rynku lokat. – mówi Bartosz Suchecki, Kierownik ds. Rozwoju Produktów w Toyota Bank Polska.

Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank, to elastyczna i bezpieczna inwestycja kapitału, zarówno dla dotychczasowych jak i nowych klientów banku. Przejrzyste warunki tego depozytu czynią go wyróżniającym się produktem. Konto jest w pełni funkcjonalnym rachunkiem bankowym, obsługującym przelewy wchodzące i wychodzące. W jego ramach można korzystać także z innych usług Toyota Bank i np. otwierać lokaty terminowe. W przypadku zrealizowania przelewów z konta, bank pobiera miesięczną zryczałtowaną opłatę w wysokości 30 zł, niezależnie od ilości wykonanych przelewów. Dla osób, które w danym miesiącu nie będą wykonywały przelewów, konto jest całkowicie bezpłatnie.

A to już wiesz?  Jak wygląda niemiecki rynek hipoteki odwróconej?

Ranking: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Najlepsze-konta-oszczednosciowe-kwiecien-2017-Ranking-Bankier-pl-7509642.html

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nagrodzono Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank LIFESTYLE, Finanse - Indeksowane Konto Oszczędnościowe wygrało w kwietniowym rankingu przygotowanym przez portal finansowy Bankier.pl. Rachunek Toyota Bank z oprocentowaniem 2,23 proc. w skali roku, okazał się najlepszy w kategorii kont oszczędnościowych bez dodatkowych warunków dla kwoty 10 000 zł.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Finanse

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy