„Kredyt przez SMS” w Dominet Banku

Pod koniec października br. Dominet Bank umożliwił swoim klientom uzyskanie kredytu gotówkowego poprzez SMS.

Najnowszy produkt o nazwie „Kredyt przez SMS” oprocentowany jest wg zmiennej stopy procentowej, której wysokość ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta. Wykorzystanie telefonu komórkowego pozwala w tym przypadku na skrócenie procesu kredytowania do minimum.

Wystarczy jeden SMS o treści „KREDYT”, wysłany na numer 1515[1], by pracownik Dominet Banku skontaktował się telefonicznie z klientem i na podstawie otrzymanych od niego informacji, przedstawił mu indywidualną ofertę kredytu gotówkowego. Zarówno wysokość, jak i oprocentowanie kredytu ustalane są osobno dla każdego klienta. Podczas rozmowy konsultant proponuje również dogodny dla klienta termin spotkania z doradcą w placówce Banku w celu podpisania wniosku i umowy kredytowej. Decyzja o przyznaniu kredytu podejmowana jest najpóźniej w ciągu jednego dnia, a klient zostaje o niej poinformowany poprzez SMS. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, maksymalnie w ciągu 4 dni od daty podpisania umowy, klient otrzymuje środki pieniężne, o czym jest informowany również drogą SMSową.

„Kredyt przez SMS” jest propozycją skierowaną do osób, które chcą wziąć kredyt w sposób szybki i w trakcie jednej wizyty w placówce Banku. „Ograniczając takie spotkania do zaledwie jednego i korzystając z technologii mobilnej – w tym przypadku SMS, upraszczamy całą procedurę wnioskowania o kredyt. Dzięki takim rozwiązaniom oszczędzamy czas naszych klientów” – mówi Paweł Pietryka, dyrektor zarządzający Pionem Sprzedaży Detalicznej Dominet Banku.

„Kredyt przez SMS” wzbogacił dotychczasową ofertę Dominet Banku dla klientów indywidualnych, która obejmuje rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe, karty płatnicze i kredytowe, kredyty samochodowe oraz gotówkowe, a także produkty depozytowe.

Authors
Top