Biznes Nieruchomości

Unidevelopment wprowadza do sprzedaży kolejny etap Osiedla Coopera

Dobry dojazd do centrum miasta, planowana w pobliżu stacja II linii metra i sześć stref rekreacyjnych na terenie inwestycji – z takich udogodnień korzystać mogą mieszkańcy Osiedla Coopera, które powstaje na warszawskim Bemowie. Spółka Unidevelopment ruszyła ze sprzedażą

Data publikacji: 2021-03-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Unidevelopment wprowadza do sprzedaży kolejny etap Osiedla Coopera
Kategoria: Nieruchomości, BIZNES

Dobry dojazd do centrum miasta, planowana w pobliżu stacja II linii metra i sześć stref rekreacyjnych na terenie inwestycji – z takich udogodnień korzystać mogą mieszkańcy Osiedla Coopera, które powstaje na warszawskim Bemowie. Spółka Unidevelopment ruszyła ze sprzedażą mieszkań.

Unidevelopment wprowadza do sprzedaży kolejny etap Osiedla Coopera

Dobry dojazd do centrum miasta, planowana w pobliżu stacja II linii metra i sześć stref rekreacyjnych na terenie inwestycji – z takich udogodnień korzystać mogą mieszkańcy Osiedla Coopera, które powstaje na warszawskim Bemowie. Spółka Unidevelopment uruchomiła właśnie sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie projektu.

Osiedle Coopera cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób zainteresowanych kupnem mieszkania. Posiada bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum Warszawy, do którego można dojechać samochodem w niecałe pół godziny. W najbliższych latach mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać także ze stacji metra, która ma powstać przy ulicach Górczewskiej i Lazurowej w ramach rozbudowy II linii. Około 4 km mamy stąd do Lasu Bemowskiego i 20 minut jazdy samochodem od Puszczy Kampinowskiej.  Dogodna lokalizacja na mapie miasta, sąsiedztwo sklepów, punktów usługowych oraz przedszkoli i szkół sprawia, że mieszkania przy ulicy Coopera są często wybierane jako miejsce do życia.

Budowa Osiedla Coopera na warszawskim Bemowie trwa od 2019 roku. Zakończone w tym czasie etapy inwestycji szybko znalazły nabywców. Obecnie deweloper wprowadził do sprzedaży kolejnych 89 mieszkań. Lokale powstaną w trzech kameralnych czterokondygnacyjnych budynkach.

Mieszkańcy na parterach budynków będą mieli do dyspozycji własne ogródki o powierzchni nawet 160 m2. Na pozostałych kondygnacjach mieszkania będą miały balkony oraz tarasy o powierzchni do 30 m2. Do dyspozycji osiedlowej społeczności przekazane zostaną także strefy rekreacyjne i strefy relaksu. Ceny lokali w aktualnym etapie zaczynają się od 10 990,00 zł  za m2.

A to już wiesz?  Pandemia a polski eksport – czy 2021 r. będzie lepszy?

– Chcemy by Osiedle Coopera było przestrzenią przyjazną dla każdego. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji aż sześć stref rekreacyjnych, w tym plenerową siłownię i boisko do gry w koszykówkę. Znajdzie się tu także sad owocowy, skwer oraz polana do organizacji pikników. Nie zapomnieliśmy oczywiście o najmłodszych. Z myślą o nich na osiedlu powstał oryginalny plac zabaw, którego centralnym punktem jest samolot i pas startowy. Tym samym nawiązujemy do patrona naszego osiedla – pilota Meriana Coopera. Wszystkie elementy, które wdrażamy mają sprzyjać tworzeniu sąsiedzkich więzi i zachęcać do wspólnego spędzania czasu – mówi Barbara Kunicka,  Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Unidevelopment.

Osiedle Coopera zaprojektowane zostało jako zespół 15 niskich budynków o czterech kondygnacjach każdy. Budowa obecnej części inwestycji wystartowała pod koniec stycznia br. Prace związane z tym etapem mają zakończyć się w II kwartale 2022 roku.

Bemowo to prężnie rozwijająca się dzielnica Warszawy, w której każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. O aktywizację lokalnej społeczności i rozwój wrażliwości na sztukę dba Bemowskie Centrum Kultury . Organizowane są tu rozmaite inicjatywy jak warsztaty, spotkania autorskie czy wystawy. Na terenie Bemowa znajdują się dobrze zaopatrzone biblioteki, funkcjonują kina – także w plenerowej odsłonie w okresie letnim. Liczne kafejki i restauracje, w których można miło spędzić czas, dopełniają klimatu dzielnicy. Miłośnicy aktywności fizycznej mogą z kolei korzystać z tutejszego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który oferuje nie tylko siłownię i fitness, ale także boiska do gry w sporty zespołowe i basen. Dodatkowym udogodnieniem jest obecność Galerii Bemowo, w której kompleksowo zrobimy zakupy.

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania przy ulicy Coopera mogą odbyć spacer po zakończonej części inwestycji i obejrzeć architekturę powstałych budynków mieszkalnych. Szczegółowych informacji o lokalach, które trafiły do oferty dewelopera udziela Biuro Sprzedaży Unidevelopment.

A to już wiesz?  Zalasewo Park – czas na ostatni budynek

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:

Unidevelopment wprowadza do sprzedaży kolejny etap Osiedla Coopera Nieruchomości, BIZNES - Dobry dojazd do centrum miasta, planowana w pobliżu stacja II linii metra i sześć stref rekreacyjnych na terenie inwestycji – z takich udogodnień korzystać mogą mieszkańcy Osiedla Coopera, które powstaje na warszawskim Bemowie. Spółka Unidevelopment ruszyła ze sprzedażą mieszkań.
Hashtagi: #Nieruchomości #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy