Finanse LIFESTYLE

„Rok korzyści z Toyota Bank” dla nowych i obecnych klientów

Toyota Bank rozpoczął długofalowe działania pod hasłem „Rok korzyści z Toyota Bank” i po raz kolejny udowadnia, iż docenia nie tylko nowych, ale również dotychczasowych aktywnych i lojalnych klientów. Zarobić można przynajmniej na kilka

Data publikacji: 2016-01-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: „Rok korzyści z Toyota Bank” dla nowych i obecnych klientów
Kategoria: LIFESTYLE, Finanse

Toyota Bank rozpoczął długofalowe działania pod hasłem „Rok korzyści z Toyota Bank” i po raz kolejny udowadnia, iż docenia nie tylko nowych, ale również dotychczasowych aktywnych i lojalnych klientów. Zarobić można przynajmniej na kilka sposobów.

„Rok korzyści z Toyota Bank” dla nowych i obecnych klientów LIFESTYLE, Finanse - Toyota Bank rozpoczął długofalowe działania pod hasłem „Rok korzyści z Toyota Bank” i po raz kolejny udowadnia, iż docenia nie tylko nowych, ale również dotychczasowych aktywnych i lojalnych klientów. Zarobić można przynajmniej na kilka sposobów.

Toyota Bank przy współpracy z siecią afiliacyjną Agora Performance, rozpoczął długofalowe działania pod hasłem „Rok korzyści z Toyota Bank” i po raz kolejny udowadnia, iż docenia nie tylko nowych, ale również dotychczasowych aktywnych i lojalnych klientów. Akcja wspierana jest uruchomieniem tego samego dnia przez Bank najnowszej Lokaty na 100 dni z oprocentowaniem 2.75% w skali roku na kwotę nawet do 70 000 zł. Osoby które skorzystają z oferty w ramach akcji, będą mogły – dzięki dogodnemu powiązaniu akcji promocyjnych – zarobić przynajmniej na kilka sposobów. Zgłoszenia do promocji można dokonać jedynie do końca lutego br., natomiast na gromadzenie pakietu korzyści będzie czas aż do końca 2016 roku.

W organizowanej przez Agora Performance promocji, Toyota Bank jako Partner rozpoczął działania opatrzone hasłem: „Rok korzyści z Toyota Bank”. W ramach „Roku korzyści” przeprowadzona zostanie promocja na szerszą skalę niż dotychczas, czas jej trwania został znacząco wydłużony, a Klienci będą mogli zarobić i oszczędzić nie w jeden, ale na wiele różnych sposobów.

– Klienci, którzy skorzystają z nadchodzących ofert, będą mogli zyskać na wiele różnych sposobów – zaczynając od pokaźnych odsetek, przez liczne premie i nagrody konkursowe, kończąc na oszczędnościach za transakcje paliwowe. Nasze działania kierujemy nie tylko do nowych Klientów, ale także do tych którzy są z nami od dawna. Nie zapominamy ani na chwilę, aby dbać równie dobrze o interesy naszych stałych i lojalnych odbiorców usług, którzy obdarzają nas swoim zaufaniem i powierzają nam swoje oszczędności. Pragniemy zachęcić wszystkich klientów do długofalowej relacji z nami, która rodzi wiele korzyści. Na drugą połowę 2016 roku, w ramach „Roku korzyści”, planujemy kolejne działania, które będą wspierały naszych aktywnych klientów – mówi Dominika Cepek, Marketing Manager w Toyota Bank Polska.

A to już wiesz?  Decyzja o wyjeździe do pracy w Holandii podjęta – co dalej?

W celu przystąpienia do promocji „Tankuj korzyści z Toyota Bank”, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie Organizatora: tankujkorzysci.zpremia.pl oraz posiadać bądź założyć Konto Jedyne i uruchomić najnowszą Lokatę na 100 dni na minimalną kwotę 10 000 zł. Dotychczasowi posiadacze Konta Jedynego za spełnienie warunków promocji i założenie nowej Lokaty na 100 dni otrzymają premię 50 zł. Nowi klienci po spełnieniu warunków i założeniu Konta oraz Lokaty otrzymają premię w wysokości 100 zł.

W następnym etapie aktywni klienci, którzy założą Konto Jedyne, uruchomią nową Lokatę i dodatkowo skorzystają z promocji ze zwrotem za paliwo „Tankuj korzyści do pełna” organizowanej przez Toyota Bank, otrzymają kolejny pakiet korzyści z dodatkową premią 10 zł za rejestrację do promocji oraz możliwość oszczędzania na tankowaniu paliwa – nawet 50 zł miesięcznie do końca 2016 roku.

Co ważne, poszczególne elementy działań promocyjnych są ze sobą przyjaźnie powiązane i spełniając jeden z warunków, klient automatycznie pomnaża korzyści w pozostałych aspektach, w których również można zarobić. Przykładowo, zakładając Lokatę na 100 dni na kwotę 10 000 zł, od razu spełniony zostanie jeden z warunków promocji związanej ze zwrotem za paliwo.

Zwieńczeniem działań promocyjnych będzie konkurs dla wszystkich uczestników promocji, z szansą wygrania już we wrześniu 2016 roku wielu atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Na nowej Lokacie na 100 dni można zdeponować od 3 000 do nawet 70 000 zł z gwarantowanym przez cały okres jej trwania oprocentowaniem 2,75% w skali roku. Natomiast Konto Jedyne to rachunek sprzyjający wszystkim zmotoryzowanym, bez względu na wiek czy markę posiadanego samochodu – jest całkowicie darmowy dla osób, które wykonają transakcje kartą na przynajmniej 400 zł w miesiącu. Uczestnicy promocji w ramach założonego Konta Jedynego, otrzymują również od banku darmowy Serwis Medyczny oraz Serwis Moto. Dzięki tym pakietom będą mogli skorzystać m.in. z naprawy pojazdu, holowania czy też pomocy medycznej.

A to już wiesz?  Jak z rozwagą zarządzać budżetem domowym?

Toyota Bank w ramach „Roku korzyści” daje klientom wiele różnych sposobów na zarobienie i pomnażanie oszczędności. Premiując wszystkich zmotoryzowanych i oszczędzających, Agora Performance oraz Toyota Bank planują w drugiej połowie 2016 kontynuować wsparcie aktywnych klientów dodatkowymi działaniami promocyjnymi, które na bieżąco będą przekazywane w serwisie: rokkorzysci.zpremia.pl.

Więcej szczegółów na temat promocji: rokkorzysci.zpremia.pl; tankujkorzysci.zpremia.pl oraz na temat oferty produktowej Toyota Bank: www.toyotabank.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
„Rok korzyści z Toyota Bank” dla nowych i obecnych klientów LIFESTYLE, Finanse - Toyota Bank rozpoczął długofalowe działania pod hasłem „Rok korzyści z Toyota Bank” i po raz kolejny udowadnia, iż docenia nie tylko nowych, ale również dotychczasowych aktywnych i lojalnych klientów. Zarobić można przynajmniej na kilka sposobów.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Finanse

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy