Wiadomości Branżowe

Polubisz Providenta za finansową premię, i to już po miesiącu – nowa kampania

Rusza nowa kampania Providenta, teraz pod hasłem „Szybka Premia”. Po miesiącu spłacania zobowiązania można otrzymać do 1000 zł.Tym razem w centrum kampanii jest cashback, czyli właśnie finansowa premia dla klientów, którzy wezmą pożyczkę. Premia jest szybka, bo już po miesiącu spłacania zobowiązania można otrzymać do 1000 zł.  Warunkiem jest skorzystanie z pożyczki na co najmniej 60 tygodni lub 12 miesięcy.Premię można otrzymać już po miesiącu, jeśli klient spłaci cztery raty w przypadku pożyczki tygodniowej lub jedną ratę w przypadku miesięcznej. Dotyczy to wszystkich rodzajów pożyczek: konsumpcyjnych spłacanych w cyklu tygodniowym lub miesięcznym, konsolidacyjnej oraz dla mikroprzedsiębiorców - podkreśla Katarzyna Jóźwik, Dyrektor ds. Marketingu w Provident Polska.W zależności od kwoty pożyczki klient może otrzymać - 200 zł, 500 zł albo 1000 zł.Celem kampanii jest też zwrócenie uwagi na kompleksowość oferty firmy. Każdy znajdzie pożyczkę dopasowaną do swoich potrzeb.  A do tego, klient ma dodatkowy zysk w postaci premii, i to już po miesiącu - mówi Katarzyna

Rusza nowa kampania Providenta, teraz pod hasłem „Szybka Premia”. Po miesiącu spłacania zobowiązania można otrzymać do 1000 zł.

Tym razem w centrum kampanii jest cashback, czyli właśnie finansowa premia dla klientów, którzy wezmą pożyczkę. Premia jest szybka, bo już po miesiącu spłacania zobowiązania można otrzymać do 1000 zł.  Warunkiem jest skorzystanie z pożyczki na co najmniej 60 tygodni lub 12 miesięcy.

Premię można otrzymać już po miesiącu, jeśli klient spłaci cztery raty w przypadku pożyczki tygodniowej lub jedną ratę w przypadku miesięcznej. Dotyczy to wszystkich rodzajów pożyczek: konsumpcyjnych spłacanych w cyklu tygodniowym lub miesięcznym, konsolidacyjnej oraz dla mikroprzedsiębiorców – podkreśla Katarzyna Jóźwik, Dyrektor ds. Marketingu w Provident Polska.

W zależności od kwoty pożyczki klient może otrzymać – 200 zł, 500 zł albo 1000 zł.

Celem kampanii jest też zwrócenie uwagi na kompleksowość oferty firmy. Każdy znajdzie pożyczkę dopasowaną do swoich potrzeb.  A do tego, klient ma dodatkowy zysk w postaci premii, i to już po miesiącu – mówi Katarzyna Jóźwik. I dodaje – To nowość na rynku finansowym.  Zazwyczaj tego typu premię otrzymuje się po spłaceniu pożyczki, albo wypłacana jest w dwóch transzach w połowie i na końcu tego procesu.

Provident stawia przede wszystkim na elastyczność, dlatego klienci firmy mogą wybrać spłatę w mikroratach tygodniowych lub – płacąc efektywnie mniejszy koszt – rozłożyć spłatę na raty miesięczne. Dodatkowo Provident proponuje pożyczkę konsolidacyjną, dzięki której klient może uwolnić się od zobowiązań np. w firmach chwilówkowych i racjonalnie zarządzić swoim zadłużeniem.

Ponadto dzięki wprowadzonej specjalnej Pożyczce dla Firm, ponad milion małych przedsiębiorstw może, bez zbędnych formalności, uzyskać wyższą niż konsumenci indywidualni, kwotę pożyczki na cele związane z działalnością gospodarczą. Dodatkowo mikrofirma może uzyskać obsługę indywidualnego doradcy realizowaną w miejscu prowadzenia działalności oraz korzystać z prawa do zaliczenia kosztów pożyczki do kosztów prowadzonej działalności.

A to już wiesz?  Bank Pocztowy wprowadził nową lokatę

Kampania rusza 23 lutego i potrwa prawie sześć tygodni.  Akcja „Szybka Premia” jest wspierana nowym spotem reklamowym w mediach ogólnopolskich i lokalnych, w tym w telewizji, prasie i internecie. Kreację kampanii przygotowała krakowska agencja Opus B. Media zostały zakupione przez dom mediowy OMD.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Provident Polska SA. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy