Kredyty Poradnik

Trendy na rynku kredytów gotówkowych

19 grudnia odbyła się konferencja prasowa „Przedświąteczny poranek z emFinanse” zorganizowana w łódzkim oddziale firmy.

Ryszard Słowiński, Prezes Zarządu emFinanse: – To pierwsza z cyklu konferencji poświęconych trendom na rynku kredytów, które będziemy organizować w naszych oddziałach.

Podczas spotkania zaprezentowano najnowsze trendy na rynku kredytów gotówkowych, przedstawiono podobieństwa i różnice pomiędzy kredytobiorcami z Łodzi i całej Polski. Piotr Burwicz, Menedżer Wydziału Wdrożeń i Analiz, emFinanse: – Obserwując tendencję wzrostową zakupów dóbr trwałego użytkowania oraz biorąc pod uwagę tak duży odsetek osób chcących przynajmniej w części sfinansować zakupy za pomocą kredytu, można śmiało stwierdzić, że perspektywy rozwoju rynku kredytów konsumpcyjnych są dobre.

Na konferencji po raz pierwszy poinformowano o poszerzeniu oferty emFinanse o kredyt gotówkowy PKO BP oraz kredyt samochodowy Santander Consumer Banku. Ryszard Słowiński, Prezes Zarządu emFinanse: – Jesteśmy pierwszym ogólnopolskim pośrednikiem na rynku, który ma w swojej ofercie kredyty gotówkowe PKO BP. Na szczególną uwagę zasługuje jeden z najszybszych na rynku procesów podejmowania ostatecznej decyzji kredytowej, co jest szczególnie istotne dla osób pilnie potrzebujących gotówki. Kredyt samochodowy Santander Consumer Banku to kolejny produkt, po kredycie stworzonym wspólnie z mBankiem, dzięki któremu dodatkowo zwiększy się akceptowalność składanych wniosków kredytowych.

Similar Posts