Poradnik Wiadomości Branżowe

BRE najlepszym bankiem dla private equity

BRE Bank otrzymał nagrodę branży private equity „Najlepszy Bank Roku”, w konkursie „Diamenty Private Equity”. BRE pokonał między innymi JP Morgan i Bank Pekao. Rozdanie nagród odbyło się podczas CEE Private

BRE Bank otrzymał nagrodę branży private equity „Najlepszy Bank Roku”, w konkursie „Diamenty Private Equity”. BRE pokonał między innymi JP Morgan i Bank Pekao. Rozdanie nagród odbyło się podczas CEE Private Equity Forum & Awards Gala.

W konkursie oceniano liczbę, wartość i różnorodność finansowania nowych projektów inwestycyjnych. – Jest to dla nas znaczące wyróżnienie. Nagrodę przyznawały osoby związane z różnymi sektorami gospodarki, świetnie znający rynek, który jako BRE finansujemy – mówi Przemysław Gdański, członek zarządu BRE Banku. – Co więcej, wyróżnienie jest dla nas szczególnie cenne z uwagi na to, że konkurowały o nie naprawdę uznane marki globalne – dodaje.  

 „Diamenty Private Equity” to konkurs, którego celem jest promowanie osób, firm i instytucji związanych z tą branżą, które poprzez swoje działania przyczyniły się do wzrostu wartości polskich przedsiębiorstw, a ponadto wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym, efektywnością ekonomiczną i innowacyjnością. W tym roku „Diamenty Private Equity” były wręczane po raz pierwszy.

Do kapituły zostali powołani wybitni teoretycy i praktycy ekonomii, gospodarki i biznesu. Honorowym przewodniczącym kapituły był Aleksander Kwaśniewski. Dla zachowania bezstronności i pełnego obiektywizmu członkowie związani zawodowo z daną kategorią, byli wyłączeni z nominacji i oceny kandydatów do nagród.

BRE Bank po raz kolejny był partnerem strategicznym CEE Private Equity Forum. Moderatorami dwóch paneli dyskusyjnych byli: Przemysław Gdański – „Finansowanie w czasach kryzysu”, oraz Michał Popiołek – „Polska jako Centrum PE w regionie – mit czy fakt?”.

Organizatorem CEE Private Equity Forum & Awards Gala jest Executive Club, prestiżowe forum kadry menedżerskiej, którego celem jest integracja oraz wymiana doświadczeń przedstawicieli świata biznesu.

A to już wiesz?  Kolejne inwestycje 3M w Polsce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy