Poradnik Wiadomości Branżowe

Konto osobiste z premią Banku BGŻ wciąż najlepsze

 Konto osobiste z premią Banku BGŻ zwyciężyło już po raz trzeci w rankingu wszystkich typów kont osobistych przygotowanym przez portal finansowy Money.pl.  Specjaliści portalu bardzo szczegółowo przeanalizowali ofertę 110 kont osobistych (w tym konta studenckie i młodzieżowe) z ofert 30 banków i ocenili je uwzględniając 41 różnych kryteriów. Wyniki analizy

 
Konto osobiste z premią Banku BGŻ zwyciężyło już po raz trzeci w rankingu wszystkich typów kont osobistych przygotowanym przez portal finansowy Money.pl. 
 
Specjaliści portalu bardzo szczegółowo przeanalizowali ofertę 110 kont osobistych (w tym konta studenckie i młodzieżowe) z ofert 30 banków i ocenili je uwzględniając 41 różnych kryteriów. Wyniki analizy wskazują jednoznacznie – oferta Banku BGŻ jest najlepsza.
 
Zachęcamy do zapoznania się z całym rankingiem, który dostępny jest tutaj.

Pierwsze miejsce Bank zawdzięcza przede wszystkim innowacyjnemu Programowi Premia +, który pozwala Klientom zarobić aż do 600 zł rocznie.

< 233134" >

Źródło Bank BGŻ. Dostarczył netPR.pl
votes
Article Rating
A to już wiesz?  PIT 2018. Ulgi, wzrost kwoty wolnej od podatku, pomoc w rozliczeniu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Jurek
Jurek
8 lat temu

Na pewno jest niezłe, ale czy najlepsze ? Pewnie znalazło by się trochę ludzi, którzy nie potwierdzili by tego. W końcu każdy ma inne potrzeby :)