Finanse LIFESTYLE

Ferratum Bank organizuje Jesienny Konkurs

Jesienna aura daje się we znaki. Dla tych, którzy mają ciekawy i skuteczny sposób na radzenie sobie z samopoczuciem o tej porze roku, Ferratum Bank przygotował Jesienny

Data publikacji: 2016-10-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ferratum Bank organizuje Jesienny Konkurs
Kategoria: LIFESTYLE, Finanse

Jesienna aura daje się we znaki. Dla tych, którzy mają ciekawy i skuteczny sposób na radzenie sobie z samopoczuciem o tej porze roku, Ferratum Bank przygotował Jesienny Konkurs.

Ferratum Bank organizuje Jesienny Konkurs LIFESTYLE, Finanse - Jesienna aura daje się we znaki. Dla tych, którzy mają ciekawy i skuteczny sposób na radzenie sobie z samopoczuciem o tej porze roku, Ferratum Bank przygotował Jesienny Konkurs.

Jesienna aura daje się we znaki. Tęskniąc za latem, zastanawiamy się, jak zorganizować sobie czas, by ciekawie spędzić coraz krótsze dni. Dla tych, którzy mają ciekawy i skuteczny sposób na radzenie sobie z samopoczuciem o tej porze roku, Ferratum Bank przygotował Jesienny Konkurs. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Zadanie konkursowe jest proste – trzeba kreatywnie odpowiedzieć na pytanie: „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”. Więcej informacji o konkursie i o tym jak wziąć w nim udział można znaleźć na stronie https://www.ferratum.pl/jesienny-konkurs-ferratum-bank. Promocja trwa do 11 listopada.

 

Pomysł na Jesienny Konkurs

Cieszymy się ostatnimi ciepłymi dniami, podziwiamy kolory liści i wyciągamy powoli miękkie i ciepłe koce. Nie wszyscy jednak doceniają piękno tej pory roku, a tym bardziej jej aurę. Długie jesienne wieczory to wyzwanie dla tych, którzy nie lubią się nudzić. Aby ciekawie zorganizować sobie wolny czas jesienią, potrzebujemy często dodatkowych środków finansowych. Co jednak zrobić, gdy akurat nie mamy ich w zasięgu ręki? Ferratum Bank wychodzi naprzeciw naszym potrzebom – nie tylko pożycza pieniądze na realizację naszych celów, ale także nagradza najoryginalniejsze pomysły na jesienne aktywności!

Ile to razy odmawialiśmy sobie czegoś, ze względu na zbyt wysoką cenę lub inne, ważniejsze wydatki? Nowa promocja zorganizowana przez Ferratum Bank, może być odpowiedzią na takie plany. Teraz Klienci będą mogli nie tylko uzyskać potrzebne finanse, ale również zdobyć atrakcyjne nagrody – mówi Krzysztof Przybysz, Country Coordinator Ferratum Bank.

A to już wiesz?  Lepsze wyniki ENERGI

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w Jesiennym Konkursie?

Jeśli chcesz uczestniczyć w konkursie, wystarczy że do 11 listopada 2016 weźmiesz pożyczkę na raty w Ferratum Bank i prześlesz na adres mailowy [email protected] swą oryginalną odpowiedź na pytanie: „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Jesiennego Konkursu Ferratum Bank: https://www.ferratum.pl/jesienny-konkurs-ferratum-bank

 

O jakie nagrody można powalczyć w Konkursie Jesiennym?

Zwycięzców będzie wielu, więc szansa na wygraną jest naprawdę duża. Pula nagród to aż 37 przydatnych sprzętów. Zwycięzcy otrzymają smukłe, ergonomiczne tablety Samsung TAB E, mini wieże firmy Pioneer i ciśnieniowe ekspresy do kawy De’Longhi. To nie wszystkie nagrody! Do zdobycia są również kamery GoPro Hero, dzięki którym zarejestrujemy sportowe wyczyny z pierwszej ręki, inteligentne odkurzacze Sencor, modne aparaty Fuji Instax Mini, które wywołują zdjęcia w kilka sekund po ich zrobieniu i głośniki bezprzewodowe Creative, dzięki którym wszędzie będzie można korzystać z dobrej jakości dźwięku.

Nie zwlekaj! Weź pożyczkę i wygrywaj!

 

Ferratum Bank

Ferratum Bank jest jedną z największych instytucji finansowych oferujących pożyczki gotówkowe. Bank działalność operacyjną w Polsce rozpoczął w listopadzie 2013 roku. Wcześniej, od 2007 roku funkcjonował jako Ferratum Poland Sp. z o.o. Od 2012 roku posiada licencję instytucji bankowej. Dostępny w mobilnej wersji online, za pośrednictwem telefonu oraz u stacjonarnych partnerów. Bank stanowi część Grupy Ferratum – największej firmy w Europie oferującej pożyczki za pośrednictwem telefonów komórkowych, Internetu oraz pierwszej, która wprowadziła na Stary Kontynent mobilne mikropożyczki. Grupa działa w 24 krajach i obsługuje ponad 1,3 mln klientów na całym świecie.

 

Więcej informacji na naszej stronie: https://www.ferratum.pl

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ferratum Bank organizuje Jesienny Konkurs LIFESTYLE, Finanse - Jesienna aura daje się we znaki. Dla tych, którzy mają ciekawy i skuteczny sposób na radzenie sobie z samopoczuciem o tej porze roku, Ferratum Bank przygotował Jesienny Konkurs.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Finanse

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy